Skaitykite daugiau

Ką gi nuveikti saulėtais vakarais Vilniuje? Du nuostabūs sostinės maršrutai, skirti keliauti pėščiomis ar dviračiu, mūsų tinklalapyje ir mobiliojoje programėlėje tikrai jus nustebins. Prieš planuodami savo kelionę atsižvelkite į tai, kad preliminarus laikas nurodytas prie maršruto yra rekomendacinio pobūdžio bei buvo apskaičiuotas atstumui nuo vieno objekto prie kito – visos kelionės galutinis laikas priklausys nuo Jūsų pačių ir laiko praleisto kiekviename iš objektų.

  1. Vilniaus miesto bažnyčių kelias. Tai trumpas pažintinis Vilniaus miesto maršrutas, kurio metu galėsite susipažinti su 8 senojo Vilniaus architektūros stebuklais. Bažnyčios šiame kelyje yra gana įvairios – išvysite tiek anksyvojo bei vėlyvojo baroko, tiek vėlyvosios gotikos stiliaus sakralinių objektų.
  2. Vilniaus senamiesčio pažintinis maršrutas. Susipažinkite su Vilniaus miesto istorijos palikimu ir širdimi – Vilniaus senamiesčiu. Pažintinio maršruto objektai išsidėstę netoli vienas kito. Kelias išdėstytas taip, kad galėtumėte pamatyti kuo daugiau šio kelis šimtus metų besiformavusio ir miesto istoriją įamžinusio barokinio senamiesčio.

Parsisiųskite mobiliąją programėlę DayTrip Lithuania nemokamai iš Apple App Store  arba Google Play. Programėlėje rasite visą maršrutų informaciją, audio gido pasakojimus apie objektus, nuotraukas ir visa kita, ko prireiks jūsų kelionei. Mūsų svetainėje galite susikurti individualią vartotojo paskyrą, kuri bus susieta su mobiąja programėle. Todėl visus pamėgtus ir išsaugotus objektus bei maršrutus pasieksite tiek kompiuterio, tiek mobiliojo telefono ekrane.

Dalintis

Komentuoti

Komentaras išsiųstas patvirtinimui.