Skaitykite daugiau

Ieškote kaip saugiai praleisti savaitgalį su šeima? Išbandykite mūsų siūlomus atokius gamtos maršrutus. Šiam savaitgaliui siūlome Nemuno pažintinį maršrutą.

Tai, ko gero, vienas iš gražiausių ilgųjų maršrutų Lietuvoje, puikiai iliustruojantis Lietuvos architektūros ir gamtos paveldo darną. Kelias driekiasi nuo Palemono kalno, palei ilgiausią Lietuvos upę Nemuną.

Tai mažiausiai dviejų dienų maršrutas. Maršrutu rekomenduojama keliauti automobiliu. Prieš planuodami savo kelionę atsižvelkite į tai, kad preliminarus laikas nurodytas prie maršruto yra rekomendacinio pobūdžio bei buvo apskaičiuotas atstumui nuo vieno objekto prie kito – visos kelionės galutinis laikas priklausys nuo Jūsų pačių ir laiko praleisto kiekviename iš objektų.

Norite keliauti patogiai su mūsų nemokamu gidu? Parsisiųskite mūsų mobilią aplikaciją DayTrip Lithuania Google Play arba Apple Store platformoje.

DayTrip Lithuania primena, kad keliaudami Lietuvoje vis dar turite vadovautis Vyriausybės nurodymais. Vis dar privaloma dėvėti apsaugos priemones – veido kaukes ar respiratorius. Asmenys parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose įpareigojami lankytis ir būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius ir globėjus, rūpintojus, laikytis saugaus kontakto (didesnis nei 2 metrų atstumas ir trumpesnis nei 15 minučių kontaktas), vengti tiesioginio fizinio kontakto.

Dalintis

Komentuoti

Komentaras išsiųstas patvirtinimui.