Skaitykite daugiau

Nuspalvinti rudens lapai Lietuvos dvarų istoriniam paveldui suteikia itin simbolinio romantiškumo. DayTrip Lithuania komanda Jums paruošė penkių istorinių Lietuvos dvarų maršrutą. Tai palyginti neilgas vienos dienos pažintinis maršrutas skirtas artimesnei pažinčiai su Lietuvos dvarų istorija ir kultūra. Kelionę galite pradėti planuoti čia.

Maršrutu rekomenduojama keliauti automobiliu. Prieš planuodami savo kelionę atsižvelkite į tai, kad preliminarus laikas nurodytas prie maršruto yra rekomendacinio pobūdžio bei buvo apskaičiuotas atstumui nuo vieno objekto prie kito – visos kelionės galutinis laikas priklausys nuo Jūsų pačių ir laiko praleisto kiekviename iš objektų.

Parsisiųskite mobiliąją programėlę DayTrip Lithuania nemokamai iš Apple App Store  arba Google Play. Programėlėje rasite visą maršrutų informaciją, audio gido pasakojimus apie objektus, nuotraukas ir visa kita, ko prireiks jūsų kelionei. Mūsų svetainėje galite susikurti individualią vartotojo paskyrą, kuri bus susieta su mobiąja programėle. Todėl visus pamėgtus ir išsaugotus objektus bei maršrutus pasieksite tiek kompiuterio, tiek mobiliojo telefono ekrane.

Dalintis

Komentuoti

Komentaras išsiųstas patvirtinimui.