Skaitykite daugiau

Maršrutas skirtas gamtos mylėtojams, mėgstantiems nuotykius gryname ore. Susipažinkite su didele Lietuvos gamtine įvairove ir unikalumu: regioniniais gamtos ir upių parkais, UNESCO paveldu paskelbtu smėlio kopų pusiasaliu bei ornitologine stotimi ant Kuršių marių kranto.
Tai mažiausiai dviejų dienų maršrutas, kuris driekiasi nuo vidurio Lietuvos iki pat labiausiai į vakarus nutolusių šalies kraštų -Ventės rago ir Kuršių nerijos.

Maršrutu rekomenduojama keliauti automobiliu. Prieš planuodami savo kelionę atsižvelkite į tai, kad preliminarus laikas nurodytas prie maršruto yra rekomendacinio pobūdžio bei buvo apskaičiuotas atstumui nuo vieno objekto prie kito – visos kelionės galutinis laikas priklausys nuo Jūsų pačių ir laiko praleisto kiekviename iš objektų.

Lietuvos parkų pažintinį kelią galite pradėti čia.


Keliaukite šį rudenį Lietuvos gamtoje! Atsisiųskite mūsų mobilią programėlę ir pažinkite įspūdingus Lietuvos kultūros ir gamtos paveldo objektus patogiai ir savarankiškai. Mobiliąją programėlę DayTrip Lithuania galima atsisiųsti nemokamai Apple App Store ir Google Play platformose.

Dalintis

Komentuoti

Komentaras išsiųstas patvirtinimui.