Skaitykite daugiau

Atsibodo sėdėti namuose ir jau pasvajoji apie vasaros keliones? Į tolimiausius pasaulio kampelius žvalgytis nebūtina, o įdomiausias ateities keliones galima planuoti ir Lietuvoje kartu su DayTrip Lithuania!

Daugelis galvoja, kad Lietuvoje jau matė viską ir jų tikrai niekuo nenustebinsime. Tačiau ar esi girdėjęs apie garsų gaudyklę miško tankmėje? O apie vienintelę trikampę medinę bažnyčią visoje Europoje? Duosime kelias užuominas – visa tai yra Lietuvoje ir šiuos objektus galite rasti www.daytrip.lt

DayTrip yra interaktyvi nekomercinė Lietuvos kelionių svetainė ir mobili programėlė, kuri yra skirta naudoti kaip interaktyvus kelionių vadovas norintiems savarankiškai pažinti šalį, kurios krantus skalauja Baltijos jūra. Šia iniciatyva siekiame sukurti kuo patogesnę aplinką keliautojams – svetainė ir mobili programėlė yra susietos, todėl susikūrus asmeninę vartotojo paskyrą, ji veiks visuose jūsų įrenginiuose ir turės galimybę išsaugoti labiausiai jums patikusius objektus ir maršrutus.

Interneto svetainėje ir programėlėje rasite daugelį žinomiausių Lietuvos kultūros bei gamtos paveldo objektų, kurie yra pateikiami anglų ir lietuvių kalbomis. Naudodamiesi interaktyviu žemėlapiu galėsite lengvai išsirinkti jums tinkamiausią kelionės maršrutą.

Visi turistiniai objektai yra pristatomi pasitelkiant išsamius jų aprašymus, Romualdo Požerskio kurtas nuotraukas bei audio gidus, tad aktualiausią informaciją apie objektus galėsite patogiai perklausyti savo telefone.

Atsisiųsk mūsų mobilią programėlę ir pažink įspūdingus Lietuvos kultūros ir gamtos paveldo objektus patogiai ir savarankiškai.

Mobiliąją programėlę DayTrip Lithuania galima atsisiųsti nemokamai Apple App Store ir Google Play platformose.

Nežinai nuo ko pradėti? Keliauk į www.daytrip.lt, pasinaudok mūsų sukurtu nuostabių maršrutų ir objektų filtravimo įrankiu arba tiesiog spausk mygtuką NUSTEBINTI MANE. Tikimės, jog liksite išties nustebinti.

Dalintis

Komentuoti

Komentaras išsiųstas patvirtinimui.