Skaitykite daugiau

DayTrip Lietuvos kultūros ir gamtos paveldo objektų sarašas nuolat pildomas. Su naujausiomis turizmo vietomis galite susipažinti tiek svetainėje, tiek ir mobiliojoje programėlėje. Mūsų komanda džiaugiasi galėdama Jums pasiūlyti dar didesnę įvairovę destinacijų, kurių didžioji dalis yra po atviru dangumi, tad bus patrauklios net ir šiuo laikotarpiu:

  1. Čepkelių rezervato mokomasis takas. Čepkeliai – unikalus, žmogaus veiklos mažai paliestas pelkynų kompleksas. Didžiausius plotus užima retomis keružėmis pušaitėmis apaugusi aukštapelkė. Rytinėje pelkės dalyje susitelkę daugiau kaip pirminės ir antrinės kilmės 20 ežerėlių.
  2. Merkinės kraštotyros muziejus įsikūręs buvusios cerkvės pastate, statytame 1888 metais, Carinės okupacijos laikais. Šis cerkvės pastatas buvo pastatytas rusų nugriovus senąją renesansinio stiliaus Merkinės miesto rotušę, kuri gyvenvietės centrą puošė 300 metų. Cerkvė buvo pastatyta iš senosios rotušės plytų.
  3. Masčio ežero pakrantė. Tai svarbi Telšių miesto rekreacinių zonų, skirtų gyventojų poilsiui, laisvalaikiui dalis, įvairių didelio masto renginių visuomenei organizavimo vieta. Suformuoti dviračių ir pėsčiųjų takai, naujos želdynų erdvės, rekreacijai ir sportui skirti mažosios architektūros elementai: vaikų žaidimų aikštelės, prieplauka, įrengtas paplūdimys, kur laisvalaikį leidžia ne tik miesto gyventojai, bet ir svečiai šeimomis, organizuojami renginiai, pritraukiantys vis daugiau besidominčiųjų Masčio ežero pakrantėje įkurtu Skulptūrų parku, ežero vaizdais.
  4. Šilutės dvaro sodyba. Šalia dvaro buvo įkurtas angliško tipo  parkas su trimis tvenkiniais ir pasivaikščiojimo takais. Parke, kuris driekiasi palei Šyšos upę iki senojo geležinkelio tilto, būta apie 150 rūšių augmenijos. Dabar parke yra 40 rūšių medžių ir krūmų.
  5. Prezidento K. Griniaus tiltas. Keli kilometrai už Šilutės miesto Rusnės link, ties Žalgirių kaimu pastatytas Prezidento K. Griniaus tiltas dar vadinamas Šlažų tiltu. 13 arkų gelžbetoninis tiltas pastatytas 1926 metais per užliejamas potvynio zonas Šlažų kaime.

Visus DayTrip Lithuania gamtos ir kultūros paveldo objektus galite rasti čia.Keliaukite šį rudenį Lietuvos gamtoje! Atsisiųskite mūsų mobilią programėlę ir pažinkite įspūdingus Lietuvos kultūros ir gamtos paveldo objektus patogiai ir savarankiškai. Mobiliąją programėlę DayTrip Lithuania galima atsisiųsti nemokamai Apple App Store ir Google Play platformose.

Dalintis

Komentuoti

Komentaras išsiųstas patvirtinimui.