Skaitykite daugiau

Poilsis Palangoje neįsivaizduojamas be paplūdimio ir jūros. Vienas populiariausių Palangos lankomų objektų – Birutės parkas, jis laikomas vienu gražiausiu, visoje Šiaurės Europoje, ši kurorto erdvė kruopščiai prižiūrima ir puoselėjama.

Parkas lankytojus žavi savo išskirtinumu, čia gausu išskirtinių augalų, memorialinių skulptūrų, lankytojus stebina legendomis apipintas Birutės kalnas ir jo neogotikinio stiliaus koplyčia. Rotondoje vyksta gyvo garso koncertai, kasmet sutraukiantys daugybę poilsiautojų.

Parkas turi išskirtinį, 500 metrų paplūdimį, kuris jau ne pirmus metus, vasarą pasitiks su Mėlynąja vėliava, liudijančia, kad paplūdimys atitinka aukščiausius aplinkosauginės kokybės reikalavimus. Šį sprendimą priėmė Mėlynosios vėliavos programos Tarptautinė taryba.

Tarptautinę Mėlynosios vėliavos programą, kuri skirta savivaldybėms, plėtojančioms turizmo paslaugas, koordinuoja nevyriausybinė organizacija – Aplinkosauginio švietimo fondas ir jo nustatyti reikalavimai. Mėlynosios vėliavos programa Lietuvoje pradėta įgyvendinti 2000 m.

Šiandien Mėlynoji vėliava yra turistų ir kelionių organizatorių itin vertinamas aplinkosauginis ženklas, žymintis  vietovės išskirtinumą ir nepriekaištingą tvarką.

Birutės parkas, jo Mėlynosios vėliavos paplūdimys, Gintaro muziejus ir dar daug dėmesio vertų objektų Palangoje, kuriuos verta aplankyti, keliaujant po vakarine Lietuvos dalį. Kviečiame sekti DayTrip naujienas ir keliones po Lietuva planuoti kartu!


Norite keliauti patogiai su mūsų nemokamu gidu? Parsisiųskite mūsų mobilią aplikaciją DayTrip Lithuania Google Play arba Apple Store platformoje.

Dalintis

Komentuoti

Komentaras išsiųstas patvirtinimui.