Skaitykite daugiau

Tikriausiai dažnai kyla minčių, ar kultūrinius objektus galime aplankyti ir pandemijos metu, kadangi kultūra ir kultūrinių objektų lankymas anksčiau buvo ribojamas. Norime informuoti, jog nepaisant šios padėties Radvilų Rūmus esančius Vilniuje, Vilniaus gatvėje 24 aplankyti galima jums patogiu metu. Radvilų Rūmai tai – pastatas Vilniaus senamiestyje, kuriame šiuo metu veikia Lietuvos dailės muziejaus filialas. Radvilų Rūmų dailės muziejuje rengiamos ir įgyvendinamos edukacinės programos, projektai. Programų tikslas – dalyviams atskleisti Radvilų rūmų dailės muziejuje veikiančių ekspozicijų, parodų turinį. Muziejus taip pat organizuoja kultūrinius renginius, kitus užsiėmimus, kuriuose netradiciniais būdais supažindinama su meno pasauliu. Spalio 21 dieną vyko Prof. dr. Ramintos Jurėnaitės III-oji paskaita „Maskvos ir Talino neoficialaus meno kūrėjų ryšiai. Taip pat spalio 22 dieną vyko diskusija Apie materialumą“, kuri lydi Mindaugo Navako parodą Radvilų rūmų dailės muziejuje. Atsižvelgiant į esamą situaciją šalyje muziejus prašo lankytojų nuolat dėvėti apsauginę kaukę, dezinfekuoti rankas, išlaikyti ne mažesnį nei 2 metrų atstumą nuo kitų asmenų, atkreipti dėmesį į ant grindų esančias informacines linijas, atsižvelgti į muziejaus darbuotojų prašymus, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Taip pat, esant galimybei, už muziejaus bilietą ir kitas paslaugas prašoma atsiskaityti banko kortele. Muziejaus parodas ir ekspozicijas galima lankyti be galimybių paso, tačiau muziejaus renginiuose galimybių pasas yra BŪTINAS.

Norėdami atiduoti duoklę kultūrai ir apžiūrėti įdomias parodas bei pasiklausyti įdomių paskaitų ir diskusijų Radvilų Rūmų dailės muziejuje, nepamirškite saugoti save ir kitus!

Daugiau apie Radvilų Rūmus galite skaityti čia. 


Kviečiame sekti DayTrip naujienas ir keliones po Lietuva planuoti kartu!

Norite keliauti patogiai su mūsų nemokamu gidu? Parsisiųskite mūsų mobilią aplikaciją DayTrip Lithuania Google Play arba Apple Store platformoje.

Dalintis

Komentuoti

Komentaras išsiųstas patvirtinimui.