Skaitykite daugiau

Sveikiname visus naujų mokslo metų proga. Rudens pradžiai ir rugsėjo pirmajai paruošėme jums maršrutus išsidėsčiusius aplink tris Lietuvos didmiesčius:

  1. Vilniaus senamiesčio pažintinis maršrutas. Susipažinkite su Vilniaus miesto istorijos palikimu ir širdimi – Vilniaus senamiesčiu. Pažintinio maršruto objektai išsidėstę netoli vienas kito. Kelias išdėstytas taip, kad galėtumėte pamatyti kuo daugiau šio kelis šimtus metų besiformavusio ir miesto istoriją įamžinusio barokinio senamiesčio.
    Maršrutą rekomenduojama eiti pėsčiomis arba važiuoti dviračiu.
  2. Kauno pažintinis kelias. Kauno pažintinis kelias – tai trumpas 6 pagrindinių Kauno turizmo traukos objektų maršrutas. Keliaudami susipažinsite su išskirtinėmis ir vietinės reikšmės bažnyčiomis, pamatysite pagrindinį istorinį miesto paveldą esantį pačioje miesto širdyje – Kauno pilį, Rotušę bei Kauno miesto gynybinę sieną. Pažintinis kelias baigiasi vienu geriausiu brandžiojo baroko pavyzdžiu Šiaurės ir Rytų Europoje – Pažaislio vienuolynu.
    Pirmuosius 5 maršruto objektus rekomenduojama pasiekti pėščiomis arba važiuoti dviračiu. Paskutinį objektą – Pažaislio vienuolyną rekomenduojama pasiekti mašina.
  3. Klaipėdos apskrities pažintinis kelias. Klaipėdos apskrities pažintinis kelias gana ilgas, tačiau savo grožiu žada pakerėti net ir visko mačiusius keliautojus. Kelionė prasideda UNESCO paveldu laikomoje Kuršių nerijos gamtos oazėje, driekiasi link Klaipėdos sakralinių bei istorinių objektų, Palangos kurorto gamtos ir architektūros paveldo, ant Kuršių marių įrengtos Paukščių žiedavimo stoties ir baigiasi dviejomis savo grožiu ir istorija išsiskiriančiomis bažnyčiomis.
    Tai mažiausiai dviejų dienų maršrutas. Maršrutu rekomenduojama keliauti automobiliu. Prieš planuodami savo kelionę atsižvelkite į tai, kad preliminarus laikas nurodytas prie maršruto yra rekomendacinio pobūdžio bei buvo apskaičiuotas atstumui nuo vieno objekto prie kito – visos kelionės galutinis laikas priklausys nuo Jūsų pačių ir laiko praleisto kiekviename iš objektų.

Parsisiųskite mobiliąją programėlę DayTrip Lithuania nemokamai iš Apple App Store  arba Google Play. Programėlėje rasite visą maršrutų informaciją, audio gido pasakojimus apie objektus, nuotraukas ir visa kita, ko prireiks jūsų kelionei. Mūsų svetainėje galite susikurti individualią vartotojo paskyrą, kuri bus susieta su mobiąja programėle. Todėl visus pamėgtus ir išsaugotus objektus bei maršrutus pasieksite tiek kompiuterio, tiek mobiliojo telefono ekrane.

Dalintis

Komentuoti

Komentaras išsiųstas patvirtinimui.