Skaitykite daugiau

Druskininkai – gausiai gamtos apdovanotas kurortas. Jau kelis šimtmečius jis vertinamas dėl gamtinių ir gydomųjų išteklių. Tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio kiekvienais metais keliauja į Druskininkus norėdami sustiprinti sveikatą, atgauti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą. Nors dėl šalyje paskelbto karantino, daugelis SPA centrų, gydyklų ir kitų pramogų, Druskininkuose neveikia, savaitgalį čia vis tiek yra ką veikti.

Šis kurortas į sveikatingumo centrus, baseinus ir pirtis išpilsto daugiausiai „stebuklingo vandens“ Lietuvoje, nors dabar šios vietos yra uždarytos, gydomųjų savybių turinčio vandens šaltiniai, lengvai pasiekiami ir iš lauko. Vienas jų, tai atviras „Grožio“ šaltinis Nemuno pakrantėje, pačiame miesto centre. Jo vanduo sūriausias Druskininkuose – net 65 gramai mineralinių medžiagų viename litre vandens. Šiuo vandeniu galima praustis, skalauti gerklę, „Grožio“ šaltinio vanduo veikia kaip efektyvi priešuždegiminė priemonė. Šis šaltinis apipintas legendomis ir įvairiais pasakojimais.

Druskininkai miesto svečius pasitinka ne tik su ramiu ir atpalaiduojančiu poilsiu, bet ir su aktyvaus laisvalaikio pasiūlymais. Mieste lankytojų laukia net apie 60 km. dviračių takas. Dviračiu galima važinėti kurorto gatvėmis ir parko takeliais, Nemuno pakrantėje ir aplink mieste esantį – Druskonio ežerą. Miško takais pasiekiamas, šalimais miesto esantis “Grūto parkas”, Girios Aido muziejus, etnografinis Švendubrės kaimas ir legendinis Raigardo slėnis. Naujai išasfaltuotomis takų atkarpomis galite važiuoti net sutemus, nes šalia tako įrengti šviestuvai.

Druskininkų miesto centre, nuo centrinės aikštės iki Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios driekiasi alėja, kurioje gausu paminklų, įspūdingu floristikos elementų, jaukių vietų prisėsti. Alėjos pabaigoje, išskirtinės neogotikinės architektūros bažnyčia, su sena ir įdomia istoriją, su kuria galima susipažinti šalia bažnyčios esančiais, informaciniais stendais.

Mieste nuolatos vyksta lauke eksponuojamos parodos, įvairūs renginiai. Druskininkai didžiuojasi tvarkingu miestu, išskirtine senų, medinių pastatų architektūra, turistų mėgstama bažnyčia ir cerkve. Gerai išvystyta informacine sistema, miesto lankytojams. Čia gausu išskirtinius patiekalus siūlančių restoranų, savo svečius pasitinkančiu jaukia aplinka ir gyvo garso muzika. Mieste – ras ką veikti kiekvienas!  Kviečiame sekti DayTrip naujienas ir keliones po Lietuva planuoti kartu!


Norite keliauti patogiai su mūsų nemokamu gidu? Parsisiųskite mūsų mobilią aplikaciją DayTrip Lithuania Google Play arba Apple Store platformoje.

Dalintis

Komentuoti

Komentaras išsiųstas patvirtinimui.