Skaitykite daugiau

Iškritus pirmajam sniegui ir artėjant gražiausiai metų šventei, kviečiame apsilankyti Anykščių šilelio lajų medžių take, apžiūrėti baltai apsnigtą Anykščių šilelį. Anykščių šilelio Medžių lajų takas – tai pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kur galima pasivaikščioti medžių lajų lygyje. Palyginti nedidelis Anykščių šilelis yra vienas garsiausių Lietuvos miškų. Anykščių šilelį išgarsino garsus lietuvių poetas Antanas Baranauskas, 1858–1859 metais parašęs nuostabią poemą „Anykščių šilelis“. Keliaujant Medžių lajų taku galėsite prisiminti gražias ištraukas iš „Anykščių šilelio“, kurios Jus lydės su kiekvienu žingsniu. Atsižvelgiant į esamą situaciją šalyje, nepamirškite saugoti save ir kitus.

Laukiant eilėje ir einant lajų taku lankytojai turi laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito. Informacijos centre vyresni nei 6 metų asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną. Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ir jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

Daugiau informacijos apie Anykščių šilelio lajų medžių taką skaitykite čia.


Kviečiame sekti DayTrip naujienas ir keliones po Lietuva planuoti kartu!

Norite keliauti patogiai su mūsų nemokamu gidu? Parsisiųskite mūsų mobilią aplikaciją DayTrip Lithuania Google Play arba Apple Store platformoje.

Dalintis

Komentuoti

Komentaras išsiųstas patvirtinimui.